Christina Aguilera Fan Sitesi
Türkiyenin 1 Numaralı Christina Aguilera Fan Sitesine Hoş Geldiniz.
Foruma Üye Olarak Daha Çok Yararlanabilrsiniz.
İyi forumlar dileriz , Teşekkürler
Türkiyenin 1 Numaralı Christina Aguilera Fan Sitesine Hoş Geldiniz.
Foruma Üye Olarak Daha Çok Yararlanabilrsiniz.
İyi forumlar dileriz , Teşekkürler
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

GRup HéPsi

4 posters
YazarMesaj
ßuRak(c)
Admin
ßuRak(c)

GRup  HéPsi Empty
MesajKonu: GRup HéPsi   GRup  HéPsi Icon_minitimePtsi Ara. 15, 2008 5:03 pm

qRup Hepsi HakkınDa Hesey bu BasLık aLtınaa
https://christina-aguilera.yetkin-forum.com
beautiful
Yéni Üyé
Yéni Üyé
beautiful

GRup  HéPsi Empty
MesajKonu: Geri: GRup HéPsi   GRup  HéPsi Icon_minitimePaz Ara. 21, 2008 6:45 pm

GÜLÇİN ERGÜL
GRup  HéPsi Gulcnvg9

1985 te İstanbul’da doğdu. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı Bale Bölümde o ortaöğretim ve liseyi bitirdi. Aynı okulda Modern Dans eğitimine devam ediyor. ****** Kültür Merkezi Çocuk ve Gençlik Balesi nin sergilediği oyunlarda yedi yıl boyunca rol aldı.Reklam jingle larıseslendirdi. Özel şan piyano ve Hip Hop dans dersleri aldı. ATATÜRK Kültür Merkezi Çocuk Korusunda yer aldı.

CEMRE KEMER
GRup  HéPsi Cemrelx0

Doğum Yeri : İstanbul
Doğum Tarihi : 17 Şubat 1985
Eğitimi : Akademi
Mimar Sinan Güzel Sanatlar üniversitesi Devlet Konservatuarı Bale bölümünde bitirdi. Yine aynı okulda Klasik Bale eğitimine devam ediyor. AKM Gençlik Balesinde beş yıl görev aldı.Bir çok reklam jingle'ı ve kliplerde görev aldı.

EREN BAKICI
Konu: Eren biyografi
GRup  HéPsi Erenni5[/URL]
1984’te İstanbul’da doğdu. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı Bale Bölümü’nde ortaöğretim ve liseyi bitirdi. Aynı okulda Modern Dans eğitimi görüyor. ****** Kültür Merkezi Çocuk ve Gençlik Balesi’nin sergilediği oyunlarda altı yıl boyunca rol aldı. Londra’da Urdang Dance Academy’de ve Budapeşte Dans Okulu’nda eğitim aldı. Dans grubu Dans@ ile Çin’de Türkiye’ yi temsil etti. Reklam jingle’ları seslendirdi. Zerrin Özer’in Rumeli Hisarı ve Bostancı Gösteri Merkezi’ndeki konserlerinde vokal ve dansçı olarak sahne aldı. Britney Spears ve Michael Jackson gibi dünya yıldızlarıyla çalışan Selatin Kara’yla bir aylık workshop çalışması yaptı. Yıldızların Altında müzikalinde sahne almaya devam ediyor.

YASEMİN YÜRÜK
GRup  HéPsi Yasemnra9
1986'da İstanbul'da doğdu.Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı Bale Bölümü'nde ortaöğretim ve liseyi bitirdi.İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Bale Bölümü'nde Klasik Bale eğitimini sürdürüyor.****** Kültür Merkezi Çocuk ve Gençlik Balesi'nin sergilediği oyunlarda üç yıl boyunca rol aldı.Özel şan ve piyano dersleri aldı.Reklam jingle'ları seslendirdi.Tiyatro dersleri aldı.
Cansu*Christina*Aquilera
Yéni Üyé
Yéni Üyé
Cansu*Christina*Aquilera

GRup  HéPsi Empty
MesajKonu: Geri: GRup HéPsi   GRup  HéPsi Icon_minitimePtsi Ara. 29, 2008 1:26 pm

2. aşkım bunlar benim saoL Yasemin
christin(a)yse
Yéni Üyé
Yéni Üyé

GRup  HéPsi Empty
MesajKonu: Geri: GRup HéPsi   GRup  HéPsi Icon_minitimeCuma Haz. 19, 2009 7:06 pm

hepsi birbirinden güzel ama en güzeli cemre ama ben hepsi grubuyla pek ilgili deilim geçen sene çok bağlıydım dizilerini takip ederdim şarkılarını ezberlerdim hala ezberim de boşwer
https://christina-aguilera.yetkin-forum.com/profile.forum?mode=ed

GRup HéPsi
1 sayfadaki 1 sayfası